Laserowe usuwanie żylaków

Metoda EVLT pod pewnymi względami uzyskuje przewagę nad klasycznymi zabiegami chirurgicznymi usunięcia żylaków, czyli strippingiem.

Pozwala uniknąć cięcia w pachwinie oraz występowania krwiaków związanych z klasycznymi zabiegami.

Przekłada się to bezpośrednio na bardzo dobrą tolerancję lasera przez pacjentów, a także na występowanie mniejszej ilości powikłań.

Powiększanie biustu

Powiększanie piersi jest najczęściej wykonywaną operacją plastyczną na świecie bez względu na pochodzenie, położenie geograficzne czy kulturę kraju.

Chirurgia kolana

Artroskopia stawu kolanowego to mało inwazyjna metoda diagnostyki chorób stawów kolanowych. Pozwala też bezpiecznie leczyć urazy kolana…

Histeroskopia

Histeroskopia jest małoinwazyjną metodą endoskopową stosowaną w diagnostyce i leczeniu niepłodności, nawracających poronień…

Korekcja ginekomastii

Ginekomastią określa się zwiększanie ilości tkanki gruczołowej sutków u chłopców oraz mężczyzn, co w konsekwencji prowadzi do ich powiększenia. Powszechnie uważa się, że czynnikiem stymulującym tego rodzaju procesy są krążące we krwi estrogeny oraz substancje estrogenopodobne.

Zabieg korekcji męskich piersi polega na usunięciu tkanki tłuszczowej oraz tkanki gruczołu piersi….

Korekcja warg sromowych

Labioplastyka jest zabiegiem ginekologii korekcyjnej polegającym na operacji warg sromowych w celu ich skorygowania.

Kształt oraz rozmiar sromu jest zróżnicowany indywidualnie, dodatkowo może zmieniać się wraz z wiekiem.

Najczęściej na zabieg zgłaszają się pacjentki, które chciałyby przeprowadzić rekonstrukcję warg sromowych mniejszych w celu ich naprawy oraz poprawy wyglądu estetycznego.

Korekcja zmarszczek

Botox® blokuje połączenia między zakończeniami nerwów, co sprawia, że nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Dlatego też proces ten pozytywnie wpływa na korekcję zmarszczek.

Usuwanie blizn

Zabieg nie wyeliminuje ostatecznie blizny, ale może przyczynić się do znacznej poprawy jej wyglądu. Korekcja blizn polega na ich wycięciu i ukryciu w miejscu mniej widocznym.

Korekcja palucha koślawego

Operacja haluksów może być wykonana wieloma metodami, a jej wybór zależy między innymi od wieku pacjenta, stopnia deformacji czy uszkodzenia chrząstki stawowej.