Centrum Medyczne INTER-MED Będzin

CM INTER-MED Będzin – Poradnie

INTER-MED w Będzinie to nie tylko przychodnia. To Centrum Medyczne oferujące kompleksowe usługi z zakresu wielu specjalizacji lekarskich. Zatrudniamy doskonałych specjalistów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym oraz wykonujemy zabiegi i operacje w naszym Szpitalu.

Nasi Pacjenci w jednym miejscu mogą skorzystać z konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych, specjalistycznych badań diagnostycznych oraz planowanych zabiegów.

Dlaczego warto wybrać INTER-MED Będzin?

  • kilkudziesięciu doskonałych specjalistów w ponad trzydziestu specjalizacjach medycznych,
  • nowoczesny, w wielu przypadkach rzadko dostępny w naszym rejonie specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy,
  • dbałość o komfort i samopoczucie Pacjentów,
  • najwyższa jakość obsługi Pacjentów,
  • przyjazna atmosfera,
  • stałe doskonalenie personelu placówki pod względem jakości usług oraz obsługi nowoczesnego sprzętu,
  • oddział szpitalny z doskonałą opieką, nowoczesnym sprzętem i komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami.

Centrum Medyczne INTER-MED w Będzinie powstało z myślą o Pacjentach, którym zależy na wysokiej jakości usług medycznych, sprawnej diagnostyce oraz efektywności leczenia. Szpital, znajdujący się w tym samym budynku, to komfortowy i w pełni wyposażony oddział, pozwalający na przeprowadzanie zabiegów między innymi z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej, chirurgii plastycznej, okulistyki, chirurgii naczyniowej, ginekologii, ortopedii i traumatologii a także laryngologii.

Na co stawiamy?

Stale rozwijamy nasze poradnie i dążymy do jak najwyższej jakości usług. Szczególnie dumni jesteśmy z:

  • poradni gastrologicznej – przyjmują tutaj świetni lekarze prowadzący specjalistyczne badania, takie jak kolonoskopia i gastroskopia,
  • nowoczesnej poradni okulistycznej – tutaj także spotkasz najwyższej klasy specjalistów i sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy,
  • poradni chirurgii naczyń – znajdziesz tu nowoczesny sprzęt diagnostyczny, między innymi  USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych oraz górnych, na którym nasi najlepsi specjaliści wykonują takie zabiegi jak skleroterapia i kapilaroskopia.

Sposoby płatności

INTER-MED w Będzinie świadczy opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, konsultacji, badań i zabiegów prywatnych (za gotówkę), a także na podstawie abonamentów medycznych naszych Partnerów.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości opieki oraz obsługi.

Chcemy, aby nawet najbardziej wymagający Pacjent znalazł u nas świetną opiekę, sprawną obsługę i atmosferę możliwie najbardziej komfortową. Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Tym bardziej pragniemy zapewnić naszym Pacjentom dostęp do kompleksowej diagnostyki, jednocześnie dbając o ich komfort.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami specjalistycznych poradni i kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.