Szpital - INTER-MED

CM INTER-MED w Będzinie to nie tylko poradnie To również nowoczesny Szpital Jednego Dnia Świetnie przygotowana sala i operatorzy +12 komfortowych miejsc w pokojach Pacjentów

Szpital Jednego Dnia – Będzin

Szpital INTER-MED rozpoczął działalność w 2012 roku. Mieści się w dogodnej lokalizacji Będzina, przy ulicy Ignacego Krasickiego 14 (pomiędzy zjazdem z trasy szybkiego ruchu na Warszawę, Kraków). W pierwszym roku działalności w szpitalu wykonaliśmy 1140 zabiegów operacyjnych. Nasze możliwości i potencjał pozwalają nam planować roczne wykonanie na poziomie 3000 zabiegów.

Szpital Jednego Dnia Będzin – Inter-Med zapewnia:

  • pełen komfort pobytu – klimatyzacja, obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych,
  • dogodną lokalizację,
  • 40 miejsc parkingowych, pobyt w nowoczesnej placówce medycznej.

Pacjentom, którzy chcą skorzystać z zabiegów w naszym szpitalu zapewniamy najwyższą jakość opieki. Personel medyczny szpitala tworzą uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Są to między innymi:

  • chirurdzy,
  • ortopedzi,
  • ginekolodzy,
  • laryngolodzy,
  • doświadczeni anestezjolodzy,
  • pielęgniarki.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal operacyjnych i fachowej opiece, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo chorych. Zabiegi operacyjne wykonywane są w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie za gotówkę i na podstawie umów z Partnerami.

Blok operacyjny

Dla potrzeb naszych Pacjentów stworzyliśmy blok operacyjny według najnowszych standardów medycznych. Składają się na niego: nowoczesna sala operacyjna, sala wybudzeń na dwa łóżka, myjnia, pokój przygotowawczy dla pacjenta oraz dyżurki pielęgniarska i lekarska.

Aparatura medyczna

Ze względów bezpieczeństwa oraz dla zapewnienia jak najszerszych możliwości wykonywanych zabiegów wyposażyliśmy salę operacyjną w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, między innymi:

artroskop, laparoskop, histeroskop, resektoskop, diatermię, waporyzator, mammotom, aparat do znieczuleń.

Oddział

Dysponujemy 12 łóżkowym oddziałem pobytowym z 5 pooperacyjnymi pokojami pacjentów.

Komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażyliśmy w elektrycznie sterowane łóżka, panele nadłóżkowe z indywidualnymi punktami poboru tlenu i indywidualnym oświetleniem, TV i WiFi.

Pacjenci mają zapewnioną troskliwą i fachową opiekę średniego i wyższego personelu medycznego.

Galeria

Lekarze

Kontakt

Adres:42-500 Będzin
ul. Ignacego Krasickiego 14
Godziny otwarcia:Pon – Pt: 8:00 – 18:00
Rejestracja ogólna:(32) 360 10 30 wew. 3

Zapytania związane z administracją prosimy kierować na adres: [email protected]

Zapytania związane z marketingiem, PR prosimy kierować na adres: [email protected]