INTER-MED Katowice

To nowoczesna placówka oferująca szeroki wachlarz najwyższej jakości usług medycznych. Naszym nadrzędnym celem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów, który staramy się realizować poprzez profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy medycznej.

Lekarze oraz personel zatrudniony w naszych poradniach stale doskonalą swoją wiedzę i kwalifikacje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pacjenci oczekują dziś nie tylko opieki medycznej, ale także komfortu, sprawności, pomocy w rozwiązywaniu problemów i przyjaznej atmosfery.

Wciąż inwestujemy w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Pozwala nam to na skuteczne rozpoznawania schorzeń i sprawne wdrażanie odpowiedniego leczenia.

Dlaczego warto odwiedzić nasze poradnie?

  • Ponad 50 doświadczonych lekarzy różnych specjalizacji
  • Specjaliści zatrudnieni w naszych poradniach to wieloletni praktycy, nierzadko posiadający wysokie tytuły naukowe
  • Wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na skuteczną i szybką diagnostykę
  • Dokładamy wszelkich starań, aby usług świadczone były w sposób sprawny i profesjonalny
  • Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest komfort psychiczny naszych pacjentów
  • Stawiamy na wysoką jakość obsługi

Nasze atrybuty

Poradnie, z których dziś szczególnie jesteśmy dumni to:

  • Ginekologia – wykonujemy między innymi takie badania jak USG HD, biopsja mammotoniczna piersi
  • Okulistyka  – wykonujemy pełną diagnostykę okulistyczną między innymi także OCT oczu.
  • Chirurgia naczyń – w poradni tej wykonujemy specjalistyczne badania takie jak USG Doppler tętnic i żył kończyn górnych oraz dolnych, skleroterapia oraz inne drobne zabiegi chirurgiczne.

Ponadto, wykonujemy pełną diagnostykę kardiologiczną w tym także holtery EKG i RR oraz pełen zakres badań ortopedycznych i leczenie czynnikami wzrostu (PRP).

Centrum Medyczne INTER-MED w Katowicach prowadzi usługi z zakresie konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz fizjoterapii. Znajomość oczekiwań pacjentów, słuchanie opinii pozwala nam nieustannie poprawiać jakość usług medycznych i podnosić standardy obsługi. Dokładamy starań, aby Pacjenci odwiedzający naszą przychodnię byli zawsze traktowani indywidualnie, a wizyty i zabiegi odbywały się w atmosferze komfortu, szacunku i zrozumienia.

Lekarze specjaliści przyjmują pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, systemów abonamentowych oraz w ramach wizyt prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartymi na stronie oraz do rejestracji.