Lekarz pierwszego kontaktu, zwany także lekarzem rodzinnym, to podstawowy i bardzo ważny element całego systemu opieki zdrowotnej. To lekarz rodzinny jest pierwszym ogniwem w procesie leczenia. Jego zadaniem jest zapewnienie opieki medycznej wszystkim członkom rodziny, a przeprowadzane konsultacje dotyczą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Do zadań lekarza pierwszego kontaktu należy także diagnoza i leczenie najczęściej występujących schorzeń oraz kierowanie pacjentów do lekarzy specjalistów. Zatrudnieni przez nas lekarze pierwszego kontaktu to lekarze rodzinni, interniści oraz pediatrzy.

Lekarze

Misja lekarza rodzinnego

Ważną misją lekarza rodzinnego jest stosowanie profilaktyki i ogólna opieka nad stanem zdrowia pacjentów w wymiarze zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Wiemy jak ważna jest podstawowa opieka zdrowotna, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę jak istotna jest ich rola. Nasi lekarze to doskonali fachowcy, którzy wciąż rozwijają swoje kompetencje. W Centrum Medycznym Inter-Med w Katowicach stawiamy mocny nacisk na relacje lekarza z pacjentem, profesjonalizm oraz komfortową atmosferę. Nasi lekarze rodzinni przyjmują pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Dlaczego to robimy?

Z troski o Ciebie i całą rodzinę każdego dnia dokładamy wszelkich starań mających na celu polepszenie jakości usług medycznych i wyjście naprzeciw potrzebom naszych pacjentów. Chcemy, aby podstawowa opieka zdrowotna w naszych przychodniach była na najwyższym poziomie, bo rozumiemy jak ważna jest sprawność i efektywność leczenia oraz zapewnienie komfortu.

Rejestracja telefoniczna
do poradni (32) 205 88 30