Zadaniem lekarza pierwszego kontaktu jest opieka zdrowotna nad całą rodziną, zarówno jeśli chodzi o leczenie, jak i o działania profilaktyczne. Lekarz rodzinny przyjmuje zarówno dorosłych, jak dzieci. Lekarz pierwszego kontaktu czuwa nad zdrowiem wszystkich członków rodziny, leczy najczęstsze dolegliwości i w razie potrzeby zleca badania, szczepienia ochronne i kieruje do lekarzy specjalistów.

Lekarze

Jak działamy?

Lekarze rodzinni w CM Inter-Med w Będzinie to doskonali fachowcy, szybko reagujący w przypadku niepokojących objawów występujących u któregokolwiek z członków rodziny.

Jeśli widzisz oznaki choroby które mogą niepokoić u siebie lub u osób Tobie bliskich, na miejscu dostępni są zarówno specjaliści, jak i nowoczesny sprzęt medyczny, który pomaga szybko postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Lekarz rodzinny Będzin – finansowanie

Lekarze pierwszego kontaktu przyjmują w CM Inter-Med w Będzinie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach abonamentów dostarczanych przez naszych Partnerów, a także za gotówkę. Podstawowa opieka zdrowotna to jeden z ważniejszych elementów całego systemu opieki zdrowotnej, dlatego zależy nam na tym, aby świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie.

Rejestracja telefoniczna
do poradni (32) 360 10 30