Najnowsze trendy w medycynie estetycznej | INTER-MED

Najnowsze trendy w medycynie estetycznej

Kobieta przed zabiegiem - Najnowsze trendy w medycynie estetycznej

Jakie są najnowsze trendy w medycynie estetycznej? Podobnie jak moda, idą z duchem czasu i wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu tych, którzy udoskonaleniem swojego wyglądu, są najbardziej zainteresowani. Od dłuższego już czasu, z zabiegów korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co jest obecnie na topie?

Królowe i królowie selfie

Media społecznościowe, w tym głównie Instagram, sprawiły, że coraz więcej osób, robi sobie zdjęcia za pomocą telefonu. Każdego dnia, miliony chcących jak najlepiej wypaść internautów, robi sobie selfie. Stąd, bardzo popularne stały się zabiegi poprawiające wygląd twarzy, w tym zabieg wolumetrii, czyli modelowania bez użycia skalpela. To zabiegi idące jednocześnie z duchem czasu, kiedy coraz częściej odchodzi się od czysto chirurgicznych operacji plastycznych, na rzecz mało inwazyjnych metod. W wolumetrii, za pomocą kwasu hialuronowego, można przywrócić właściwy owal twarzy, dokonać korekty ust, kości policzkowych, kształtu nosa oraz poprawić jędrność i gęstość skóry.
Osoby rozmawiające więcej przez Skype, decydują się z kolei na zabiegi laserem frakcyjnym, dzięki któremu, ujędrniają skórę dekoltu i opadający owal twarzy.
Niesłabnącą popularnością, wciąż cieszy się wypełnianie ust i policzków, ale dziś, dużą uwagę zwraca się na uzyskanie bardzo naturalnego efektu.

Umięśniony mężczyzna - Najnowsze trendy w medycynie estetycznej

Sześciopak bez skalpela i intensywnych ćwiczeń?

Najnowsze trendy w medycynie estetycznej, wychodzą również naprzeciw potrzebom mężczyzn. Urządzenie Emsculpt to rozwiązanie, którym z pewnością będą zainteresowani ci, którym zależy na poprawie wybranych partii ciała. Bez rygorystycznej diety i intensywnych ćwiczeń oraz inwazyjnych operacji.
Z tej metody, z pewnością zadowoleni będą mężczyźni, którzy z jej pomocą, mogą spełnić marzenie o „sześciopaku”. Za pomocą fal elektromagnetycznych, urządzenie Emskculpt, usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i sprawia, że mięśnie nabierają naturalnego kształtu.
Szybszy efekt przy mniejszym wysiłku, to konkretny argument, przemawiający za skorzystaniem z zabiegu.

Anti-aging – niesłabnący trend w medycynie estetycznej

Nurt zdrowego odżywiania i dbania o ciało za pomocą naturalnych metod, coraz mocniej wpływa również na medycynę estetyczną. Chcą jak najdłużej zachować zdrowy i młodzieńczy wygląd, zwolennicy zabiegów poprawiających urodę, zaczynają dostrzegać, jak duże korzyści niesie ze sobą zmiana stylu życia, właściwa dieta i ćwiczenia fizyczne. Skupiając się bardziej na doskonaleniu urody, mogą teraz nie tylko uzyskać dużo lepsze efekty, ale też dłużej cieszyć z efektów, uzyskanych w wyniku zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej

Mapowanie twarzy

To nie tyle zabieg, co przymiarka. Osoby zainteresowane poprawą swojego wyglądu, ale wciąż wahające się, z obawy, że efekt końcowy, różny będzie od ich oczekiwań, z pewnością ucieszą się z tej technologii, dostępnej w coraz większej ilości gabinetów.
Mapowanie twarzy, to wizualizacja efektu planowanego zabiegu. Do tej pory, musiały wystarczyć słowa lekarza. Teraz będzie się mógł posiłkować obrazem 3D, a być może też 4D. W czasie rzeczywistym można będzie dokonać korekty, by wynik zabiegu był w pełni satysfakcjonujący.

Odwołaj wizytę

  [recaptcha]

  Szanowni Państwo !

  W związku z sytuacją epidemiczną dotyczącą Koronawirusa SARS –COV-2 przekazujemy najbardziej istotne informacje i procedury postępowania obowiązujące w Centrum Medycznym INTER-MED

  Wykaz potrzebnych numerów telefonu :

  • 795 513 569 najbliższa stacja sanitarno-epidemiologiczna - Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego 9 A,
  • 32 346 36 19, 797 189 603, 508 274 623 najbliższy oddział zakaźny - Chorzów 41-500  ul. Zjednoczenia 10.
  • 22 250 01 15 całodobowa infolinia w sprawie kwarantanny i zdrowia
  • 800 190 590 całodobowa infolinia NFZ  www.gov.pl/koronawirus
  • 32 351 23 00 stały 24 godzinny dyżur Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach

  ZAPISY DO LEKARZA RODZINNEGO I PORADNI SPECJALISTYCZNYCH

  Placówka zapewnia codzienną Podstawową Opiekę Zdrowotną w formie TELEPORAD w godzinach 8:00 - 18:00.

  • Lekarz dyżurujący samodzielnie wykonuje połączenia wychodzące do pacjentów umówionych na dany dzień i godzinę.
  • Zwolnienia lekarskie, e-recepty oraz e-skierowania są wystawiane drogą elektroniczną lub przy pomocy Internetowego Konta Pacjenta (zachęcamy do jego założenia https://www.pacjent.gov.pl/)
  • Zapisy do poradni specjalistycznych i punktu pobrań odbywają się telefonicznie pod numerem telefonu 32 3601030 od godz. 8:00 do 19:30.

  Posiadamy kilka linii telefonicznych umożliwiających szybsze połączenie z Placówką.

  PUNKT POBRAŃ

  Punkt pobrań został ograniczony. Materiał jest pobierany w godzinach 8:00 - 10:00

  Obowiązują zapisy. Realizujemy badania tylko i wyłącznie na podstawie skierowań wystawionych przez lekarzy pracujących w INTER-MED.

  Badania prywatne bez skierowania są wstrzymane do odwołania.

  WEJŚCIE DO PRZYCHODNI

  Wejście do budynku Centrum Medycznego odbywa się głównymi drzwiami.

  1. W wyznaczonym miejscu czekacie Państwo na przyjście pracownika placówki. Wówczas mierzymy temperaturę.
  2. Następnie prosimy o podejście do rejestracji celem dopełnienia pozostałych formalności oraz dezynfekcję rąk.
  3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa.
  4. Osoby odbywające wizyty lekarskie lub umówione na zabieg operacyjny proszone są o wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji Osobistej.

  W trosce o bezpieczeństwo Naszych Pacjentów, placówka jest wyposażona w ogólnodostępne środki dezynfekujące do rąk oraz sprzętów.

  OSOBY TOWARZYSZĄCE

  Prosimy o nie przychodzenie do Poradni z osobami towarzyszącymi (wyjątkiem są sytuacje dotyczące pacjentów niepełnoletnich oraz osób potrzebujących pomocy)

  Odwiedziny pacjentów na oddziale Szpitalnym są zabronione.