Czy operacja plastyczna, to trafiony prezent walentynkowy? | INTER-MED

Czy operacja plastyczna, to trafiony prezent walentynkowy?

Czy operacja plastyczna, to trafiony prezent walentynkowy

Operacje plastyczne, wciąż cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Inwestowanie w swój wygląd, dotyczy dziś nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Niezależnie od tego, jakiej części ciała dotyczy, zawsze powinno być wynikiem osobistej decyzji. Czy w takiej sytuacji, operacja plastyczna, to dobry pomysł na prezent walentynkowy?

Kiedy operacja plastyczna będzie nietrafionym prezentem?

Na pierwszy rzut oka, operacja plastyczna jawi się jako dość kontrowersyjny pomysł na prezent dla osoby, którą kochasz. I nieważne, jakie intencje temu przyświecają. Jeśli obdarowana osoba, nie jest takim zabiegiem zainteresowana, możesz sprawić jej przykrość. Owszem, być może kiedyś wspominała, że mogłaby sobie powiększyć piersi albo usta, czy odessać trochę tkanki tłuszczowej z ud lub brzucha, bo na ćwiczenia nigdy nie ma czasu. Ale czy naprawdę, zdecydowałaby się na taki zabieg? Wychodzenie naprzeciw tak wyrażonym pragnieniom, wydaje się dość ryzykowne. Może się bowiem okazać, że zamiast uśmiechu i radości, pojawią się łzy i na pewno nie będą to łzy szczęścia.

Nie każdy lubi niespodzianki

Wydawać by się mogło, że z kosztownego prezentu, ucieszy się każda kobieta. Jeśli i ty wychodzi z tego założenia, i planujesz zrobić ukochanej osobie niespodziankę, w walentynkowy wieczór, wręczając jej bon upominkowy do kliniki medycyny estetycznej, na konkretny zabieg, wszystko może skończyć się katastrofą. A tego, z pewnością nie chcesz. Jeśli więc nie masz pewności, że druga strona jest zdecydowana na taki zabieg, wybierz coś innego.

Pomóż spełnić marzenie

To chyba jedyna okoliczność, gdy operacja plastyczna, może być trafionym prezentem walentynkowym. Jeżeli osoba, której chcesz go podarować, cierpi z powodu kształtu, czy wielkości swojego nosa lub uszu i wszyscy wiedzą, jak bardzo marzy, by poddać się operacji plastycznej, na pewno z prezentu się ucieszy.
Bywa, że jedynym powodem, który uniemożliwia wykonanie zabiegu, jest brak funduszy. Gdy nagle okaże się, że dzięki tobie, problem ten został rozwiązany, trudno spodziewać się innej reakcji, jak tylko wdzięczność i szczęście. Pamiętaj przy tym, by wręczając taki prezent, nie dawać do zrozumienia, jak bardzo ci na tej operacji zależy. Również wtedy, gdy jedyną intencją jest spełnienie marzenia osoby, którą kochasz.

Zabiegi medycyny estetycznej w formie prezentu, to pomysł, który na pewno trzeba dobrze przemyśleć. A jeśli będzie trzeba, nie wahaj się, by również przedyskutować to z osobą zainteresowaną. To nic, że nie będzie wówczas niespodzianki. Ważne, by prezent był trafiony i sprawił wiele radości osobie obdarowanej.

Odwołaj wizytę

[recaptcha]

Szanowni Państwo !

W związku z sytuacją epidemiczną dotyczącą Koronawirusa SARS –COV-2 przekazujemy najbardziej istotne informacje i procedury postępowania obowiązujące w Centrum Medycznym INTER-MED

Wykaz potrzebnych numerów telefonu :

 • 795 513 569 najbliższa stacja sanitarno-epidemiologiczna - Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego 9 A,
 • 32 346 36 19, 797 189 603, 508 274 623 najbliższy oddział zakaźny - Chorzów 41-500  ul. Zjednoczenia 10.
 • 22 250 01 15 całodobowa infolinia w sprawie kwarantanny i zdrowia
 • 800 190 590 całodobowa infolinia NFZ  www.gov.pl/koronawirus
 • 32 351 23 00 stały 24 godzinny dyżur Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach

ZAPISY DO LEKARZA RODZINNEGO I PORADNI SPECJALISTYCZNYCH

Placówka zapewnia codzienną Podstawową Opiekę Zdrowotną w formie TELEPORAD w godzinach 8:00 - 18:00.

 • Lekarz dyżurujący samodzielnie wykonuje połączenia wychodzące do pacjentów umówionych na dany dzień i godzinę.
 • Zwolnienia lekarskie, e-recepty oraz e-skierowania są wystawiane drogą elektroniczną lub przy pomocy Internetowego Konta Pacjenta (zachęcamy do jego założenia https://www.pacjent.gov.pl/)
 • Zapisy do poradni specjalistycznych i punktu pobrań odbywają się telefonicznie pod numerem telefonu 32 3601030 od godz. 8:00 do 19:30.

Posiadamy kilka linii telefonicznych umożliwiających szybsze połączenie z Placówką.

PUNKT POBRAŃ

Punkt pobrań został ograniczony. Materiał jest pobierany w godzinach 8:00 - 10:00

Obowiązują zapisy. Realizujemy badania tylko i wyłącznie na podstawie skierowań wystawionych przez lekarzy pracujących w INTER-MED.

Badania prywatne bez skierowania są wstrzymane do odwołania.

WEJŚCIE DO PRZYCHODNI

Wejście do budynku Centrum Medycznego odbywa się głównymi drzwiami.

 1. W wyznaczonym miejscu czekacie Państwo na przyjście pracownika placówki. Wówczas mierzymy temperaturę.
 2. Następnie prosimy o podejście do rejestracji celem dopełnienia pozostałych formalności oraz dezynfekcję rąk.
 3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa.
 4. Osoby odbywające wizyty lekarskie lub umówione na zabieg operacyjny proszone są o wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji Osobistej.

W trosce o bezpieczeństwo Naszych Pacjentów, placówka jest wyposażona w ogólnodostępne środki dezynfekujące do rąk oraz sprzętów.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Prosimy o nie przychodzenie do Poradni z osobami towarzyszącymi (wyjątkiem są sytuacje dotyczące pacjentów niepełnoletnich oraz osób potrzebujących pomocy)

Odwiedziny pacjentów na oddziale Szpitalnym są zabronione.