Personel medyczny to nie tylko lekarze i rehabilitanci. To także bardzo ważna grupa ludzi zajmujących się wieloma sprawami dotyczącymi pacjentów począwszy od ich rejestracji, poprzez dbanie o czystość ich miejsc w pokojach szpitalnych, a także obok operatora i anestezjologa o bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu. Zespół w Będzinie jest naprawdę wyjątkowy.

Poznaj osoby które pomogą Ci podczas wizyt i zabiegów w Centrum Medycznym Inter-Med w Będzinie.

Lista lekarzy przyjmujących w placówkach INTER-MED dostępna jest w zakładce LEKARZE

Aneta Sobierajska

Aneta Sobierajska

Położna środowiskowa

Jako położna środowiskowa służy swoją pomocą pacjentom w ich domach oraz prowadzi wizyty patronażowe dla matek z dzieckiem. W ramach pozostałego czasu pełni obowiązki pielęgniarki w gabinecie zabiegowym, weryfikuje ubezpieczenia i centra medyczne, a także zajmuje się rejestracją pacjentów.

Prywatnie
Czas wolny lubi spędzać z rodziną oraz na czytaniu książek i rozwiązywaniu krzyżówek.

Joanna Jawor

Joanna Jawor

Pielęgniarka środowiskowo-rodzinna

Pracuje jako pielęgniarka w przychodni Inter-Med, gdzie rejestruje pacjentów i pomaga w gabinecie zabiegowym. Gdy zachodzi taka potrzeba, udaje się do domów pacjentów, by tam służyć im pomocą i opieką medyczną.

Prywatnie
Uwielbia aktywnie spędzać czas w gronie rodzinnym. W zależności od pory roku i pogody żegluje, wędkuje, gra w tenisa oraz jeździ na łyżwach i nartach.

Małgorzata Owczarek

Małgorzata Owczarek

Rejestratorka medyczna

Na co dzień w swojej pracy rejestruje pacjentów, którzy zgłaszają się do Centrum Medycznego Inter-Med. Udziela im też niezbędnych informacji na temat poradni, dostępnych badań oraz przyjmujących lekarzy specjalistów.

Prywatnie
Wolny czas lubi spędzać aktywnie, między innymi trenując na siłowni. Poza tym jest miłośniczką zwierząt, ze szczególnym wskazaniem na koty.

Dorota Pietras

Dorota Pietras

Pielęgniarka anestezjologiczna

Pracuje na sali operacyjnej Oddziału Szpitalnego, gdzie służy pomocą w trakcie przeprowadzanych tam zabiegów. Do jej zadań należy bezpieczne ułożenie pacjenta na stole operacyjnym oraz ścisła współpraca zarówno z anestezjologiem, jak i zespołem terapeutycznym. Prowadzi też obserwację i ocenę stanu pacjenta, by w porę rozpoznać objawy zagrożenia jego życia. Zajmuje się też prowadzeniem niezbędnej dokumentacji medycznej.

Prywatnie
Marzy, by podróżować po cały świecie. Zanim jednak w nie wyruszy, spędza wolny czas na czytaniu książek oraz graniu w gry komputerowe.

Beata Jaskółka

Beata Jaskółka

Pielęgniarka Oddziałowa

Jako pielęgniarka oddziałowa, najczęściej przebywa na Oddziale Szpitalnym, gdzie opiekuje się pacjentami oraz zarządza pracą podległego jej personelu medycznego. Dba też o zaopatrzenie oddziału w środki niezbędne do jego funkcjonowania. Nierzadko współpracuje również z lekarzem i dietetykiem w sprawach dotyczących żywienia pacjentów.

Prywatnie
Jest miłośnikiem aktywnego trybu życia, dlatego wolne chwile wykorzystuje na jazdę na rowerze i rolkach oraz na pływanie. Drugim, nie mniej ważnym jej zamiłowaniem, są książki. Lubi czytać biografie, powieści sensacyjne oraz literaturę medyczną.

Anna Zelek

Anna Zelek

Przełożona pielęgniarek. Specjalista Medycyny Pracy

Poza zarządzaniem pracą podległych jej pielęgniarek najwięcej swojego czasu spędza w szpitalnej rejestracji. Pomaga pacjentom umówić się na wizytę do wybranego lekarza oraz udziela niezbędnych informacji.

Prywatnie
Lub dobrą kuchnię, a ponieważ uwielbia też podróże, ma wiele okazji do poznawania nowych smaków. Jest miłośniczką kultury włoskiej, a wolny czas lub spędzać w towarzystwie dobrej książki oraz filmu.

Bibianna Macherska

Bibianna Macherska

Pielęgniarka

Pracuje w rejestracji medycznej, gdzie umawia pacjentów na wizyty endoskopowe. Jako pielęgniarka udziela też niezbędnej pomocy pacjentom oraz dba o nich w trakcie pobytu w szpitalu.

Prywatnie
Poza pracą, która pozwala jej się spełniać zawodowo i daje wiele satysfakcji, wolny czas lubi spędzać w gronie rodzinnym.

 

Genowefa Lysko

Genowefa Lysko

Pielęgniarka Oddziałowa

Na co dzień w pełni poświęca się pracy zawodowej, czerpiąc z niej energię i satysfakcję.
W swojej pracy nie tylko zarządza podległym jej personelem medycznym, ale też opiekuję się pacjentami. Pełniąc to odpowiedzialne stanowisko, dba o zaopatrzenie w niezbędny sprzęt oraz leki. Poza tym planuje i kontroluje funkcjonowanie oddziału. Odpowiada jednocześnie za pracę pielęgniarek i opiekunek medycznych.

Prywatnie
Wolny czas lubi spędzać w gronie rodzinnym.

 

Magdalena Szymańska

Magdalena Szymańska

Rejestratorka medyczna

W swojej pracy zajmuje się szeroko pojętą obsługą pacjentów. Umawia wizyty, doradza, prowadzi dokumentację medyczną i udziela niezbędnych informacji związanych z pracą Centrum Medycznego Inter-Med. Najczęściej dostępna jest przy rejestracji medycznej, w archiwum dokumentacji medycznej oraz na infolinii.

Prywatnie
Dużo podróżuje i przy okazji poznaje nowe kultury. Pasjonuje się też zdrowym odżywianiem i dietetyką, a swój wolny czas lub spędzać z bliskimi.

Julita Czyżowska

Julita Czyżowska

Pracownik Rejestracji

Pracuje w rejestracji poradni w Będzinie, gdzie umawia wizyty, doradza oraz udziela niezbędnych informacji na temat usług medycznych i przyjmujących lekarzy.

Prywatnie
Wolny czas, gdy dopisuje pogoda, spędza na podróżach i wycieczkach rowerowych. Lubi też czytać książki i oglądać filmy.

Magdalena Kwintal

Magdalena Kwintal

Pielęgniarka – Szczepienia

W swojej codziennej pracy zajmuje się szczepieniem pacjentów w punkcie, który prowadzi. Udziela też niezbędnych informacji odnośnie do samych szczepień.

Prywatnie
Uwielbia wolny czas spędzać aktywnie na łonie przyrody. Kocha górskie wędrówki i jazdę na rowerze.

Ewa Adamuszek

Ewa Adamuszek

Pielęgniarka operacyjna

W trakcie zabiegu dba o pacjentów i ich potrzeby na sali operacyjnej. Poza tym do jej zadań jako pielęgniarki operacyjnej należy gromadzenie i przygotowanie potrzebnego sprzętu oraz materiałów jednorazowego użytku niezbędnych w trakcie zabiegu operacyjnego.

Prywatnie
Jest szczęśliwą babcią, a swój wolny czas spędza z wnukami.